• Lelija NIGHTRIDER krūminė (OT Hybride)
Lelijos krūminės OT Hybride

Lelija NIGHTRIDER krūminė (OT Hybride)

3.81€
4.77€
  • Prekės kodas: SLILI679516
  • Pakuotėje: 1 vnt.
  • Prekės būsena: Pristatymas nuo rugsėjo 15d.
Nemokamas pristatymas
nuo 30.00€
Aprašymas
Spalva
Spalva
JUODA
Žydėjimo laikas
Žydėjimo laikas
VII-VIII
Sodinimo laikas
Sodinimo laikas
IV-V IX-X
Sodinimo gylis (cm)
Sodinimo gylis (cm)
12-15
Forma
Forma
SVOGŪNĖLIS
Svogūnėlio dydis
Svogūnėlio dydis
12/14
Aukštis (cm)
Aukštis (cm)
100-150
Sodinimo vieta
Sodinimo vieta
SAULĖTA/PUS.PAVĖSIS
Žiemoja
Žiemoja
TAIP

SODINIMO VIETA 
Lelijas galima sodinti rudenį arba pavasarį. Svogūnėliai sodinami trijų dydžių svogūnėlio gylyje, 10–15cm atstumu, prieš tai svogūnėlius pamirkius nestipriame kalio permanganato tirpale. Lelijos gerai auga derlingoje, purioje ir drėgnoje dirvoje, saulėtoje ir šiltoje vietoje. Pavasarį dirvą patariama mulčiuoti ir tręšti mineralinėmis trąšomis. Vienoje vietoje lelijos auga apie 5 metus. 

PRIEŽIŪRA 
Pavasarį, kai tik pasirodo lelijų daigai, augalus reikia patręšti, supurenti dirvą. Purenti reikia atsargiai, kad nepažeisti lelijų svogūnėlius. Rudenį, kai lelijos jau nužydėjusios, nudžiūvusius stiebus reikia nupjauti iki žemės, paskui pamulčiuoti. Keletą kartų per sezoną, lelijas pabarstykite pelenais – formuosis didesni žiedai, gėlė bus atsparesnė ligoms.Taip pat saugokite lelijas nuo sraigių, nes jos apgriaužia visus žiedus ir lapelius. Kad taip neatsitiktu, patariama aplink lelijas pripilti stambių medžio drožlių.

ŽIEMOJIMAS 
Dauguma lelijų ir lelijų hibridų yra arsparūs šalčiams. Tik, kai kurių veislių lelijas patariama žiemai uždengti spigliuočių šakelėm. Nuimti tik pavasarį, kai nusistovės šilti orai, nebegrės šalnos, galinčios nušaldyti lelijų žiedpumpurius.


2024 Visos teisės saugomos. MB Irenos gėlės