Informacija

paragraph

SVARBU ŽINOTI

Rudens sezono užsakymai priimami nuo liepos 5-10d.,

Užsakymai siunčiami nuo rugsėjo 15-20 d. Rudenį bijūnai siunčiami spalio pradžioje.

Pavasario sezono užsakymai priimami nuo gruodžio 5-15d.

Užsakymai siunčiami nuo balandžio 15 d. (atsižvelgiant į orų salygas)

Siuntinį pristatys LP express kurjeris darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. Arba bus paliktas terminale, kurį nurodėt.

Atkreipkite dėmesį, jog skirtingų kategorijų augalų siuntimo data gali skirtis! Jei užsakomų prekių siuntimo laikas skiriasi, visos prekės bus siunčiamos vėliausiu siuntimo terminu. T.y. pateikus užsakymą, kuris susideda iš skirtingų kategorijų augalų pvz.: svogūninių gėlių ir dekoratyvinių žolių - viso užsakymo vykdymas bus nukeliamas tai datai nuo kurios pradedamas dekoratyvinių žolių siuntimas. KITU ATVEJU PRAŠOME PATEIKTI DU ATSKIRUS UŽSAKYMUS.


APIE PRISTATYMĄ

Apie užsakymo pristatymą gausite pranešimą į savo el.paštą. (Tikrinkite SPAMą. Kartais ten nukeliauja laiškai)

LP express kurjerių darbo laiką reguliuoti negalime. Jie dirba ir pristato siuntas darbo valandomis. Jeigu darbo valandomis dirbate ir nebūnate namuose, rekomenduojame pasirinkti pristatymą į terminalą. Galėsite siuntą atsiimti per 3 darbo dienas bet kuriuo laiku.

NETURIME GALIMYBĖS SKAMBINTI KIEKVIENAM PIRKĖJUI IR DERINTI PRISTATYMO DIENĄ IR LAIKĄ.

KAIP UŽSISAKYTI PRĖKES?

1. Norėdami mūsų el. parduotuvėje nusipirkti prekę, atkreipkite dėmesį  į informaciją prie prekės pavadinimo. Ten yra prekės kaina,  kiekis pakuotėje, prekės būsena („Sandėlyje”, „Pristatymas nuo rugsėjo15d.”, „Pristatymas nuo kovo 15d.”, NĖRA, IŠPARDUOTA).


2. Išsirinkus norimą augalą spauskite Į KREPŠELĮ. Jei norite gauti daugiau kaip 1 vnt. – pageidaujamą kiekį pažymėkite laukelyje “KIEKIS”. Visi Jūsų pirkiniai keliauja į PREKIŲ KREPŠELĮ (puslapio viršuje po dešine). Ten galite peržiūrėti visus savo išsirinktus augalus, reikalui esant – ištrinti paspaudus raudoną kryžiuką. KREPŠELYJE yra eilutė NAUDOTI NUOLAIDOS KODĄ. Jeigu gavote iš pardavėjo nuolaidos kodą, būtent čia reikia jį įsivesti/pritaikyti.


3. Jeigu jau įdėjot visas prėkes į krepšelį ir norite baigti pirkimą spauskite ATSISKAITYTAS


4. Užpildykit visus laukus MOKĖJIMO DOMENYS. Savo duomenis ir adresus rašykite lietuviškais rašmenimis ir be klaidų, taip išvengsime daugybės nesusipratimų. Nepamirškite nurodyti pašto kodą.


5. Susipažinkit su PRIVATUMO POLITIKA. Langelyje, pažymėkite, kad su Privatumo politika susipažinot. 


6. Pasižymėkit langelyje PRISTATYMAS: “Pristatymas kurjeriu” arba “Pristatyti i LP express terminalą” (būtinai išsirinkit iš sąrašo terminalo adresą). Jeigu pirkot daugiau negu už 30 eurų, pasižymėkit “Nemokamas pristatymas”.


7. Pasižymėkit langelyje MOKĖJIMAS apmokėjimo būdą: “Banko pavedimu” – apmokėti galėsite 3 darbo dienų bėgyje. “El.Bankininkystė (paysera.lt)” – mokate iškart (apmokėjimą matome savo sąskaitoje po 5 minučių nuo apmokėjimo, tai svarbu kada prekių kiekis yra ribotas).


8. Dar kartą įdėmiai peržiūrėkit savo krepšėlį.


9. Jeigu turite kažkokių pageidavimų, parašykite komentaruose.


10. Susipažinkit su TAISYKLĖS IR SĄLYGOS . Langelyje, pažymėkite, kad su taisyklėm ir sąlygom susipažinot. 


11. Spauskite PATVIRTINTI UŽSAKYMĄ

Užsakymo patvirtinimas ateis į Jūsų el.paštą. Gavę užsakymo patvirtinimą, kuriame bus prekių pavadinimai, suma ir rekvizitai apmokėjimui, atlikite apmokėjimą  3 darbo dienų bėgyje, kitu atveju Jūsų užsakymas bus anuliuotas.

 

SAVO PASKYROJE ARBA EL.PAŠTE STEBĖKITE SAVO UŽSAKYMO BŪSENĄ
1. Apmokėtas

2. Paruoštas siųsti 

3. Perduotas kurjeriui

4. Kitą dieną užsakymas bus įvykdytas

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pavasarines gėles pradedam siųsti nuo balandžio 15 dienos (atsižvelgiant į orų sąlygas minimum +5°). Kadangi užsakymai priimami nuo gruodžio mėnesio, susikaupia nemažas jų kiekis. Išsiųsti tokį užsakymų kiekį per vieną savaitę - neįmanoma. Norime pažymėti, kad užsakymai siuntimui rikiuojami ir siunčiami ne nuo užsakymo pateikimo, o nuo apmokėjimo datos. Vėliau apmokėti užsakymai gali būti išsiųsti balandžio pabaigoje ar gegužės pradžioje. Į tai prašome atsižvelgti ir suprasti. Nuo gegužės mėnesio pateikti užsakymai, paprastai išsiunčiami per 3-5 dienas.

Rudenines gėles pradedam siųsti nuo rugsėjo 15-20 dienos. Bijūnus siunčiame nuo spalio pradžios. Kadangi užsakymai priimami nuo liepos mėnesio, susikaupia nemažas jų kiekis. Išsiųsti tokį užsakymų kiekį, per vieną savaitę - neįmanoma. Norime pažymėti, kad užsakymai siuntimui rikiuojami ir siunčiami ne nuo užsakymo pateikimo, o nuo apmokėjimo datos. Vėliau apmokėti užsakymai gali būti išsiųsti rugsėjo pabaigoje - spalio pradžioje. Į tai prašome atsižvelgti ir suprasti. Nuo spalio mėnesio pradžios pateikti užsakymai, paprastai išsiunčiami per 3-5 dienas.

 

MALONAUS APSIPIRKIMO MŪSŲ EL.PARDUOTUVĖJE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

paragraph

Šioje kategorijoje prekių nėra.

2024 Visos teisės saugomos. MB Irenos gėlės