• Kalija CAMEO

Kalija CAMEO

8.52€
  • Prekės kodas: SZANT530214
  • Pakuotėje: 1 vnt.
  • Prekės būsena: IŠPARDUOTA
Nemokamas pristatymas
nuo 30.00€
Aprašymas
Spalva
Spalva
ORANŽINĖ
Žydėjimo laikas
Žydėjimo laikas
VII-IX
Sodinimo laikas
Sodinimo laikas
III-V IX-X
Sodinimo gylis (cm)
Sodinimo gylis (cm)
VAZONAS
Forma
Forma
SVOGŪNĖLIS
Svogūnėlio dydis
Svogūnėlio dydis
18/20
Aukštis (cm)
Aukštis (cm)
30-40
Sodinimo vieta
Sodinimo vieta
SAULĖTA
Žiemoja
Žiemoja
NE

SODINIMO VIETA
Kalija – pagrindinė žiemos šiltnamių gėlė. Peržydėjus, pradėjus gelsti lapams, iš šiltnamio bei vazono kalija persodinama į dirvą ir paliekama per vasarą. Kaip ir visos gėlės, taip ir ši, reikalauja derlingo dirvožemio. Jei atėjo laikas persodinti suaugusią gėlę, šakniastiebius reikia sodinti negiliai, tik tiek, kad nesimatytų šaknies kaklelio. Kitų atvėjų augalas gali tiesiog supūti. Kalijos mėgsta šviesą ir gausų laistymą. Trūkstant drėgmės, kalijų žiedai neišsivysto ir menkai žydi.

PRIEŽIŪRA
Geriausiai kalijos auga tuomet, kai gauna pakankamai saulės šviesos ir yra gausiai laistomos. Pavėsį taip pat pakenčia, tačiau negavusios saulės šviesos, gali ištįsti ir menkai žydėti. Todėl jeigu šią gėlę laikote saulėtoje vietoje, laistykite reguliariai, tačiau neperlaistykite. Tokiu atveju gali pradėti pūti šakniastiebiai. Kalijas dažniausiai auginame vazonuose. 

ŽIEMOJIMAS
Rugpjūčio mėnesį kalijos iškasamos iš žemės, kerai dalijami ir sodinami šiltnamyje į vazonus arba dėžes. Taip vėsiai kalijos laikomos 3-4 savaites, o po to temperatūra keliama iki +15°.


2024 Visos teisės saugomos. MB Irenos gėlės